Here are the NJSIAA state wrestling pairings

NJSIAA state wrestling pairings 106: (1) Dante Mininno (Gateway, 38-0) vs. (32) Tom Cole (Washington Township, 23-12): (17) Andrew Clark (Collingswood, 31-3) vs. (16) Tyler Klinsky (Middletown North, 36-5); (24) Larry Melchionda (Seton Hall Prep, 31-7 vs....

Here are the NJSIAA state wrestling pairings

NJSIAA state wrestling pairings

106: (1) Dante Mininno (Gateway, 38-0) vs. (32) Tom Cole (Washington Township, 23-12): (17) Andrew Clark (Collingswood, 31-3) vs. (16) Tyler Klinsky (Middletown North, 36-5); (24) Larry Melchionda (Seton Hall Prep, 31-7 vs. (9) Justin Bierdumpfel (Don Bosco Prep, 26-6); (25) Georgio Mazzeo (Paulsboro, 29-8) vs (8) Nicholas DeNora (Passaic Valley, 36-1; (21) C.J. Composto (Westfield, 33-3) vs. (12) Nick Schutzenhofer (CBA, 36-2); (28) Chris Lanciano (Hopewell Valley, 34-5) vs. (5) Dylan Cedeno (Fair Lawn, 37-1) (20) Nico Messina (Freehold, 33-2) vs. (13) Tyler Pepe (St. John Vianney, 37-3); (29) Nick Babin (Emerson, 34-5) (4) Samuel Alvarez (St. Joseph-Montvale, 26-1); (3) Chase Mullarkey (Holy Cross, 18-1) vs. (30) Will Grater (Queen of Peace, 25-7); (19) Joey Lamparelli (Allentown, 36-2) vs. (14) McKenzie Bell (Kingsway, 31-9); (22) Joseph Pacheco (Perth Amboy, 29-5)vs. (11) Quinn Melofchik (Belvidere, 33-3); (27) Ryan Zimmerman (Long Branch, 31-8)) vs. (6) Anthony Clark (Delbarton, 32-2; (23) Xavier Pena (North Plainfield, 29-5)vs. (10) Brandon LaRue (High Point, 32-3); (26) Aiden Taylor (Voorhees, 25-14) vs. (7) Nick Kayal (Bergen Catholic, 32-8); (18) Nicholas DiGiacomo (Timber Creek, 31-5) vs. (15) Cullen Day (Phillipsburg, 31-5)); (31) Michael Esposito (DePaul, 23-12 vs. (2) Hunter Gutierrez (Lacey, 37-0).

113: (1) Antonio Mininno (Gateway, 37-1) vs. (32) Alex Amato (South Plainfield, 26-17) (17) Anthony Capece (Cranford, 26-3) vs. (16) Joey King (Colts Neck, 34-3); (24) Fredrick Luchs (Middletown North, 35-8) vs (9) Enrique Sanchez (Queen of Peace, 29-6); (25) Kenny Kerwin (Passaic Valley, 31-10) vs. (8) Mitchell Polito (East Brunswick, 33-0); (28) Travis Jones (Phillipsburg, 27-10) vs. (5) Seth Henry (Highland, 28-5); (21) Justin Clark (Parsippany Hills, 36-3) vs. (12) Domenic DiFrancestonio (Hanover Park, 33-10); (13) Collin Wickramarantna (Cherokee, 34-4) vs. (20) Jack Bauer (Hunterdon Central, 29-8); (29) Luke Rada (Howell, 29-9) vs. (4) Jack Prendergast (Woodstown, 35-4) ; (3) Mark Montgomery (Roselle Park, 35-1) vs. (30) Gabriel Dollard (Rancocas Valley, 36-5); (19) Brock Laggin (Somerville, 30-4) vs. (14) Devin Flannery (High Point, 26-5); (22) Josh Bollard (Jackson Liberty, 30-6) vs. (11) Eddie Ventresca (Pope John, 33-4); (27) Joseph Manginelli (Dumont, 36-5) vs. (6) Richie Koehler (CBA, 37-1); (23) Nick Palese (West Deptford, 32-7) vs. (10) Robert Howard (Bergen Catholic, 28-2); (26) Jake Wiatroski (Old Bridge, 20-3) vs. (7) Victor Lopez (West Orange, 32-1); (18) Logan Mazzeo (Emerson, 30-2) vs. (15) Kyle Kaiser (Paramus, 34-8); (31) Sean Foley (Barnegat, 31-6) vs. (2) Joe Manchio (Seneca, 38-1).

120: (1) Pat Glory (Delbarton, 38-0) vs. (32) Terrell Coleman (Egg Harbor Township, 31-5) Richard Halal (Bergen Catholic, 22-13); (17) Norberto Torres (Perth Amboy, 36-4) vs. (16) Matt Higgins (Shawnee, 30-6); (24) Billy Moore (Bordentown, 29-9) vs. (9) Connor O'Neill (DePaul, 26-5); (25) David Loniewski (Bishop Ahr, 32-10) vs. (8) Edison Echevarris (Delsea, 35-6); (28) Al Desantis (Shore, 38-5) vs. (5) Mark Schleifer (East Brunswick, 37-2); (21) Trent Furman (Westwood, 35-4) vs. (12) Darby Diedrich (Howell, 36-3); (13) Matt Armamento (Queen of Peace, 23-6) vs. (20) George Coleman (St. Augustine, 26-14); (29) Brandon Wyble (Butler, 31-6) vs. (4) Joe Heilmann (South Plainfield, 39-1); (3) Joseph Aragona (Pope John, 30-2) vs. (30) Jimmy Loudon (Verona, 31-11); (19) Sabri Murray (Rahway, 34-2) vs. (14) Yousef Salem (North Bergen, 34-3); (22) Logan Fox (Robbinsville, 34-4) vs. (11) Shamun Smith (Williamstown, 29-5); (27) Jiya Gannone (Rancocas Valley, 35-4)vs. (6) Lucas Revano (Camden Catholic, 39-2); (23) Jotaro Kurachi (River Dell, 33-6) vs. (10) Jacob Falleni (Lenape Valley, 33-6); (26) Maguire Pecci (Seton Hall Prep, 33-7) vs. (7) Hunter Graf (Hunterdon Central, 37-2); (18) Jacob Perez (Paulsboro, 27-10) vs. (15) Chris Caban (Lodi, 36-4); (31) Richard Habal (Bergen Catholic, 22-13) vs. (2) Michael Kelly (St. Peter's Prep, 20-2).

126: (1) Nick Raimo (Hanover Park) vs. (32) Alec Bobchin (Princeton, 33-2); (17) Herbert Edwards (Trenton) vs. (16) Alex Poniros (Ocean, 35-2); (24) Dylan O'Connor (Bishop Anr, 35- 7 vs. (9) Rhise Royster (Rahway, 32-0); (25) Justin Cariss (Highland) vs. (8) Jake Rotunda (Pope John, 33-3); (28) Connor Murphy (Wayne Valley, 34-8) vs. (5) Daniel Percelay (DePaul, 29-10); (21) Nick Boggiano (Toms River North, 32-5) vs. (12) Peter Nace )(Hunterdon Central, 28-7); (20) Alexander Pruszinski (Lower Cape May, 30-5) vs. (13) Cody Harrison (Phillipsburg, 23-5); (29) Matt Sacco (Bridgewater-Raritan, 28-11) vs. (4) Anthony Claizio (Cedar Grove, 34-3); (3) Carmen Ferrante (Bergen Catholic, 28-8) vs. (30) Trevor Fleet (West Milford, 21-3); (19) Dominic Augello (Timber Creek, 27-4) vs. (14) Luke Mazzeo (Emerson, 30-4); (22) Matt Surich (Mahwah, 34-5) vs. (11) Alec Gleason (East Brunswick, 36-3); (27) Verlensky Joachim (Bordentown, 32-7) vs. (6) Anthony Duca (Paulsboro, 36-3); (23) Connor Kraus (St. Augiustine, 31-6) vs. (10) Jake Giordano (South Plainfield, 38-3); (26) Luke Moynihan (Lacey, 32-6) vs (7) Kyle Slendorn (Howell, 38-1); (18) Charles Cunningham (Seton Hall Prep, 33-7) vs. (15) Ryan Manahan (Cherokee, 35-2); (31) Sebastian Cornejo (Morris Catholic, 28-10) VS. (2) Shane Metzler (West Morris, 35-3).

132: (1) Gianni Ghione (Brick Memorial, 32-0) vs. (32) Matthew Potash (Bordentown, 29-9); (17) Joey Zargo (South River, 18-6) vs. (16) James Rodriguez (Perth Amboy, 34-8); (24) Steven Schwab (St. Augustine, 18-9) vs. (9) Lou Raimo (Hanover Park, 32-9); (25) Frank Gabriele (Verona, 38-3) vs. (8) Ray Wetzel (Queen of Peace, 25-5); (21) Aaron Coleman (JFK-Iselin, 35-2) vs. (12) Joey Perez (Paulsboro, 34-5); (28) Gary Onorato (Collingswood, 20-7) vs. (5) Chris Scorese (Cranford, 33-1); (20) Dan Fongaro, Boonton 32-6) vs. (13) Matt McGowan (Jackson Memorial, 33-4); (29) Connor Mills (Delaware Valley, 28-14) vs. (4) John Burger (New Milford, 36-1); (3) Robert Garcia (Pope John, 31-6) vs. (30) Tim Sparks (Gateway, 35-5); (19) Christopher Fuschetto (A.L. Johnson, 38-3) vs. (14) Matt Barnett (Southern, 23-8); (22) Matt Beyer (Pascack Valley, 36-2) vs. (11) Anthony Croce (Camden Catholic, 35-5); (27) Jason Dal Cortivo (Hasbrouck Heights , 35-4) vs. (6) P.J. Gohn (Parsippany, 17-2); (23) Alex Baran (Manalapan, 34-7) vs. (10) Russell Benson (Raritan, 36-1); (26) Andrew Gapas (North Hunterdon, 30-4) vs. (7) Jordan Robinson (Garfield, 31-4); (18) Daniel Esposito (Howell, 35-4) vs. (15) Matt Valli (Warren Hills, 33-6); (31) Daniel Nelson (Mahwah, 32-7) vs. (2) Quinn Kinner (Kingsway, 38-2).

138: (1) Gerard Angelo (Bergen Catholic, 26-3) vs. (32) Spencer Robinson (Point Boro, 22-10); (17) Ray Smaha (Lenape Valley, 30-5) vs. (16) Connor Meytrott (Montville, 36-4); (24) Steven Kramer (Colts Neck, 33-5) vs. (9) Sean Conley (Hanover Park, 28-6); (25) Joe Sacco (South Plainfield, 37-6) vs. (8) Matt Kolonia (Delaware Valley 38-2); (21) Luke Gauthier (Lacey, 32-6) vs. (12) Bob Dinger (Middlesex, 40-3); (28) Alex Winant (Mendham, 32-11) vs. (5) Robert Cleary (Bound Brook, 34-3); (20) Nick Wagner (Wall, 31-5) vs. (13) Bryce Hall (Hunterdon Central, 32-10); (29) Jack McLafferty (St. John Vianney, 28-10) vs. (4) Trace Kinner (Kingsway, 35-6); (3) Jake Benner (Ocean, 37-1) vs. (30) Brett Bodnar (St. Augustine, 24-14): (19) Alec Meyer (Holy Spirit, 28-11) vs. (14) Shane Kobis (High Point, 23-10); (22) Cristiaan Dailey (Donovan Catholic, 29-1) vs. (11) Dylan Fischer (West Deptford, 35-3); (27) Ryan Luchs (Pope John, 23-12) vs. (6) Evan DeLuise (Don Bosco Prep, 26-4); (23) Phillip Angelo (Summit, 29-4) vs. (10) Tom DiGiovanni (Cranford, 33-3); (26) Richard Reimers (Roxbury, 32-6) vs. (7) Alex Carida (Hackettstown, 37-2); (18) Anthony Rua (Wayne Hills, 34-3) vs. (15) Travis Tavoso (Delbarton, 25-12); (31) Russell Steele (Pemberton, 31-10) vs. (2) Travis Layton (Woodstown, 38-0).

145: (1) Nick Palumbo (Lenape Valley, 41-0) vs. (32) Nicholas O'Connor (Southern, 30-7); (17) Garrett Bilgrav (Robbinsville, 34-3) vs. (16) Stanley Woddylak (Middletown North, 38-3); (24) Xavier Kelly (Howell, 31-7) vs. (9) Wyatt McCarthy (Newton, 34-4); (25) Kyle Bythell (South Plainfield, 35-7) vs. (8) Nicholas Lombard (Monroe, 32-1); (21) John Popzanski (Colonia, 32-5) vs. (12) Jeff Johnson (Middlesex, 40-2); (28) T.J. Caswell (Manville, 33-5) vs. (5) Cole Corrigan, (Toms River South, 27-0); (20) Evan Fisler (Washington Township, 29-3) vs. (13) James Murdoch (Clifton, 29-3); (29) Chris Zaccaria (West Essex, 31-5) vs. (4) Joe Casey (Bound Brook, 28-6); (3) Nicholas Santos (St. Peter's Prep, 30-5) vs. (30) Travis Arata (Mahwah, 33-6); (19) George Worthy (Paulsboro, 27-7) vs. (14) Andrew Solomon (Gateway, 37-2); (22) Aaron Dunn (Nutley, 30-5) vs. (11) Chris Grecco (Pompton Lakes, 37-4); (27) Justin LeMay (West Morris, 30-12) vs. (6) Brian Meyer (Phillipsburg, 33-7); (23) Corey Fischer (West Deptford, 33-5) vs. (10) Michael Vistri (Dumont, 35-6); (26) Vincent Dellgatti (Haddon Township, 32-5) vs. (7) Garrett Beam (Queen of Peace, 25-4); (18) Jack Kelly (Wall, 29-3) vs. (15) Timothy Suter (Buena, 18-3); (31) Ryan Feig (Northern Burlington, 29-11) vs. (2) Rckey Cabanillas (DePaul, 28-9).

152: (1) Stephen Glasgow (Bound Brook, 31-1) vs. (32) Tim Hamann (Jackson Memorial (23-10); (17) Kasey Hotz (Kittatinny, 25-10) vs. (16) Kade Loughney (West Morris, 35-8); (24) Cole Marra (North Hunterdon, 27-5) vs. (9) Omar Abdelhamid (Rutherford, 39-0); (25) Michael Roumes (Roxbury, 30-8) vs.(8) T.J. Calas (Seton Hall Prep, 33-1); (21) Ronny Ghaida (Manalapan, 32-4) vs. (12) Yusuf Yilmaz (Vineland, 25-5); (28) Rashon Wade Taylor (Warren Hills, 23-15) vs. (5) Dillon Taylor (St. Augustine, 29-7); (20) Scott Dupont (Holmdel, 37-4) vs. (13) Christopher Bolletino (Haddonfield, 378-2); (29) Francis Dillon (Pingry, 30-8) vs. (4) Robert Kanniard (Wall, 36-1); (3) Michael O'Malley (Hasbrouck Heights, 33-3) vs. (30) Cody Wolf (Woodstown, 25-9); (19) Seth Summers (Delsea, 33-9) vs. (14) Declan Ward (Old Tappan, 35-6); (22) Lavinsky Collins (Ewing, 36-2) vs. (11) Joseph Hatcher (Piscataway, 33-2); (27) Charlie Buckley (Brearley) vs. (6) Avery DiNardi (Holy Cross, 25-3); (23) Nick Zuena (Union, 34-3) vs. (10) Gerarld Jones (Caldwell, 25-7); (26) John Garda (Emerson, 26-12) vs. (7) Dominic Farro (Montville, 37-2); (18) Gabriel Robles (Northern Highlands, 26-3) vs. (15) Brandoin Green (Paulsboro, 35-5); (31)( Francis Marshall (Manasquan, 23-9) vs. (2) Shane Griffith (Bergen Catholic, 32-2).

160: (1) Mekhi Lewis (Bound Brook,38-0) vs. (32) Daequan Jackson-Swoope (Rancocas Valley, 29-11); (17) Joe Napeleone (St. Joseph-Montvale, 25-6) vs. (16) Alec Corrao (Don Bosco Prep, 24-7); (24) Christian Murphy (Howell, 35-5) vs. (9) Blaine Shade (Timber Creek, 30-3); (25) Mason Maxwell (Delsea, 31-12) vs (8) Matthew Garrity (Lacey, 32-4); (21) Nicko Cofone (Middletown North, 31-5) vs. (12) Marquan Payne (Wodobridge, 36-5); (28) Dominic Hink (Mount Olive, 30-6) vs. (5) Michael Petite (Piscataway, 33-3); (20) Brian McGovern (Cranford, 32-4) vs. (13) Michael Fernandes (Voorhees, 39-1); (29) Al Taha (North Bergen) 33-7) vs. (4) Jake Mxwelll (Buena, 38-1); (3) A.J. Meyers (Toms River East, 28-1) vs. (30) Jonah Schhechtman (Emerson, 30-7); (19) Kieran Calvetti (Delbarton, 19-9) vs. (14) Troy Navarino (Mendham, 39-1); (22) Chad McClelland (Wall, 27-4) vs. (11) Tim Fitzpatrick (Holy Spirit, 33-7); (27) Justin Hayward (Watchung Hills, 29-8) vs. Christopher Foca (Bergen Catholic, 31-6); (23) Kyle Hillermeier (Freehold Township, 29-11) vs. (10) Santino Morina (Paulsboro, 36-5); (26) Kevin Faulkner (Hillsborough, 30-4) vs. (7) Matthew Dallara (Hasbrouck Heights, 19-3); (18) Matthew Liberato (Hanover Park, 24-10) vs. (15) Reece Mulduun (Pope John, 23-7); (31) Jake Sundermier (Delran) vs. (2) Kyle Cochran (Paramus, 36-1) .

170: (1) Dominick Mandarino (Don Bosco Prep, 20-1) vs. (32) Travis Hays (Bound Brook, 24-11); (17) Liam McDermott (Allentown, 29-3) vs. (16) Charles McCall (Winslow Township, 37-3); (24) Alfonso Pinto (Mount Olive, 29-9) vs. (9) Nick Caracapppa (St. John Vianney, 32-4); (25) Jacob Cardenas (Queen of Peace, 25-8) vs. (8) Marco Gaita (West Morris, 39-2); (21) Patrick O'Donnell (Toms River North, 32-6) vs. (12) Zach Lewis (Emerson, 28-4); (28) Jacquan McPherson (Penns Grove, 25-6); vs. (5) Vince Concina (Cranford, 33-3); (20) Jake Staklinski (Manalapan, 33-6) vs. Shane Reitsma (Howell, 38-0); (29) Mark Gross (Shawnee, 30-8) vs. (4) Aidan Monteverdi (Seton Hall Prep, 36-1); (3) Bryan McLaughlin (Woodbridge, 40-1) vs. (30) Justin Randzio (Jefferson, 31-9); (19) Mike Yono (Lower Cape May, 30-4) vs. (14) Derrick Wiley (Matawan, 34-2); (22) Nate Dalmass (Moorestown, 32-8) vs. (11) Anthony Astarian (Bergen Catholic, 21-6); (27) Jonathon Jacobs (Hamilton North, 30-12) vs. (6) Cole Kreshpane (Delbarton, 24-8); (23) Nick Recine (Piscataway, 28-8) vs. (10) Jarod Ostir (Warren Hills, 29-9); (26) Quinn Haddad (Governor Livingston, 33-5) vs. (7) Joey Schiele (Morris Hills, 40-1); (18) Anthony Sciuto (Northern Highlands, 35-5) vs. (15) Drew Bowker (Rancocas Valley, 38-3); (31) Jake Wilkerson (Hopatcong, 27-8) vs. (2) Bill Janzer ((Delsea, 39-2)

182: (1) Brandon Kui (DePaul, 24-3) vs. (32) Sage Mosco (Bergen Catholic, 20-12); (17) Michael Waszen (Holy Spirit, 32-4) vs. (16) Turner Haddad (Governor Livingston, 32-4); (24) Daniel DiPrenda (Cedar Grove, 30-8) vs. (9) Michael Illic (Piscataway, 31-4); (25) Aaron Carter (Collingswood, 33-8) vs. (8) Josh Klimek (Kittatinny, 35-6); (21) Peter Wersinger (Long Branch, 33-5) vs. (12) Dean Helstowski (Brick, 31-3); (28) Kason Quince-McGee (Montclair, 29-10) vs. (5) Seon Bowker (Rancocas Valey, 33-4); (20) Zeke Brinson (Riverside, 35-5) vs. (13) Christian Dalla Riva (Caldwelll, 33-5); (29) Connor Murray (St. Augustine, 28-10) vs. (4) Dominic Mainiero (Queen of Peace, 28-1); (3) George Walton (Bound Brook,. 34-2) vs. (30) Sam Houstan (CBA, 27-12); (19) Tom Anderson (Middletown North, 34-5) vs. (14) Jack Baker (Point Beach, 34-1); (22) Sean Aston (JFK-Iselin, 33-7) vs. (11) Christopher Nielsen (Pinelands, 32-1); (27) Justin Ramirez (Wayne Hills, 30-6) vs. (6) L.J. Castelllano (Dellbarton, 29-8); (23) Shaun Davilla (Cinnaminson, 14-3) vs. (10) Sam Wustefeld (Scotch Plains-Fanwood, 38-3); (26) Scott Fernandes (Voorhees, 35-7) vs. ()7) Michael Iodice (Hunterdon Central, 34-6); (18) Vince Degeorge (Delsea, 34-8) vs. (15) Daniel Surich (Mahwah, 34-3); (31) Josiah Walker (St. John Vianney, 25-12) vs. (2) Shane Sosinsky (Northern Highlands, 39-0).

195: (1) Matt McKenzie (Wall, 35-0) vs. (32) Cameron DiGiorgio (CBA, 28-8); (17) Eric Quartey (Freehold Township, 24-3) vs. (16) Josh Lewis (Emerson, 33-4); (24) Ivan Jones (Leonia, 30-7) vs. (9) Thomas Rigas (Whippany Park, 35-2); (25) Luke Niemeyer (South Plainfield, 35-5) vs. (8) Michael Taulane (Collingswood, 34-1); (21) Zach Mafaro (Kittatinny, 34-6) vs. (12) Theo Addison (Rumson-Fair Haven, 34-3); (28) Jordan Colon (Becton, 18-6) vs. (5) Connor Agostino (Egg Harbor Township, 31-2); (20) Robert Gennat (Sparta, 29-6) vs. (13) Nick Faber (Neptune, 24-2); (29) Salvatore DiSalvo (Donovan Catholic, 26-7) vs. (4) Sean Lenzsch (St. Augustine, 18-6); (3) Kyle Lightner (Delaware Valley, 36-2) vs. (30) Frankie Negrinii (Pompton Lakes,34-7); (19) Cruz Donato (North Bergen, 33-5) vs. (14) Lewis Fernandes (Voorhees, 32-9); (22) Nick Traini (Wayne Valley, 31-6) vs. (11) Rory DeLuca (Hanover Park, 30-7); (27) Tommy Maxwell (Delsea, 37-5) vs. (6) Van Miller (Bridgewater-Raritan, 21-1); (23) Jayson Peralta (Cherry Hill West, 28-6) vs. (10) Andrew Brazicki (Bishop Ahr, 32-4); (26) Kaylon Bradley (Monoe, 29-5) vs. (7) Brian Bonino (Paramus, 37-5); (18) Alex Cawley (Pemberton, 35-5) vs. (15) Jack Miller (Westfield, 36-3); (31) Sam Watt (Morris, Hills, 30-11) vs. (2) Chad Watt (Woodstown, 38-0).

220: (1) Peter Acciardi (Don Bosco Prep, 29-1) vs. (32) Samuel Rogers (Piscataway, 26-11); (17) David Lemay (Jackson Memorial, 32-5) vs. (16) Will Ortman (Hopewell Valley, 35-3); (24) Hunter Marhan (Long Branch) vs. (9) Jake Brown (Pope John, 22-2).; (25) Adam Lutick (Bloomfield, 32-7) vs. (8) Farhan Khan (Carteret, 33-2); (21) Jake Raboy (Bridgewater-Raritan , 29-4) vs. (12) Trey Zgombic (Delbarton, 25-10); (28) Jacob Tareky (Wayne Valley, 27-12) vs. (5) Sean O'Malley (Hasbrouck Heights, 33-1); (20) Bailey Paster (Demarest, 31-4) vs. (13) Michael Mascioli (St. Joseph-Hammonton, 36-0); (29) Tyreke Brown (Psnns Grove, 24-5) vs. (4) Victor Lacombe (Hunterdon Central, 36-2); (3) Eric Keosseian (Howell, 37-2) vs. (30) Phil Ricca (Westfield, 24-5); (19) Steven Giannios (St. John Vianney, 33-5) vs. (14) Devon Starks (Highland, 32-1); (22) Timothy Miles (Winslow Township, 34-6);vs. (11) Liridon Leka (Montville, 36-5); (27) Shane Davis (Wall) vs. (6) Joseph Soreco (DePaul, 31-6); (23) Jajuan Hayes (Bordentown, 23-11) vs. (10) Sam Mellow (Montclair, 32-2); (26) Shane Carcich (Emerson) vs. (7) Zach Delvecchio (South Plainfield, 40-1); (18) Cameron Greene (Audubon, 32-3) vs. (15) James Thompson (Pennsauken, 35-1); (31) Cadrick Augustin (Shawnee, 28-8) vs. (2) Robert Melise (Phillipsburg, 33-2).

285: (1) Eric Chakonis (Don Bosco Prep, 31-1) vs. (32) Will Lyde (JFk-Paterson, 17-9); (17) Kyriakos Kostidakas (Madison, 30-4) vs. (16) Shane Beston (Morris Knolls, 34-4); (24) Jordan Michalski (Bergen Catholic, 18-10) vs. (9) Parker Fox (Montville, 38-1); (25) Bryce Dunn (Cumberland, 15-4) vs. (8) Alexander Lagrippo (Woodbridge, 36-6); (21) Antonio Mercado (Camden, 19-6) vs. (12) Paul Valian (Egg Harbor Township, 33-4); (28) Michael Tyle (Manville, 32-6) vs. (5) Alex Esposito (Cranford, 29-0); (20) Jervey Sistrunk (Bound Brook, 31-9) vs. (13) Kody Wood (Pennsville, 30-2); (29) Anthony Bonavito (Point Boro, 25-6) vs. (4) Keith Swartley (Cinnaminson, 32-0); (3) Dylan D'Amore (Montgomery) vs. (30) Jake Brown (Triton, 27-5); (19) Zach Herbert (Sparta, 27-3) vs. (14) Drew Flynn (Pompton Lakes, 23-1); (22) Vincent Gargulio (Colts Neck, 22-9) vs. (11) Nasir Moore (Clayton, 28-5); (27) John Murphy (Caldwell, 29-7) vs. (6) Elyezar Oliviery (Union City, 33-0); (23) Kevin Cerurti (Long Branch) vs. (10) Lorenzo Hernandez (Cherry Hill West, 35-3); (26) Charlie Tordik (North Hunterdon, 27-2) vs. (7) Michael Porcoaro (Sayreville, 35-2); (18) Joe Andes (Hackettstown, 30-10) vs. (15) Danny Petrela (Summit, 31-2); (31) Brian Sidle (St. Joseph-Montvale, 28-6) vs. (2) Nick Rivera (Brick Memorial, 31-0)

Brad Wilson may be reached at bwilson@lehighvalleylive.com. Follow him on Twitter @bradwsports. Find Lehigh Valley high school sports on Facebook.

Our editors found this article on this site using Google and regenerated it for our readers.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

RELATED NEWS